Redaktor na Trupie

Projekt Redaktor na Trupie to ukłon w stronę Wydawców, Autorów, Artystów, Kulturoznawców oraz wszelkich osób zajmujących się szeroko pojętym gatunkiem kryminalnym.

Doceniam wagę dobrego – zarówno klasycznego, jak i eksperymentującego z innymi nurtami – kryminału, nietuzinkowych zagadek, psychologicznych aspektów zbrodni, turpizmu i wszystkiego, co z tym gatunkiem związane. Jeżeli, tak jak mnie, proza i/lub kino tego typu są Ci szczególnie bliskie, a na warsztacie czy pod PR-owskimi skrzydłami masz tytuł, który zasługuje na patronat, rozpowszechnienie, rzetelne omówienie, zorganizowanie konkursu z nim w roli głównej, na to, aby zamieścić wywiad z jego autorem/reżyserem czy cokolwiek jeszcze przyjdzie Ci do głowy – napisz. Spróbujemy połączyć swoje kryminalne pasje z pracą zawodową!

Jestem również zainteresowana uczestnictwem we wszelkiego rodzaju projektach mających na celu promocję gatunku kryminalnego, od pomocy merytorycznej, poprzez robienie researchu na zlecenie, po jurorowanie w konkursach.

Wytrop mnie, a dla Ciebie przejdę się po trupach.

Redaktor na Trupie


Dotychczas w ramach projektu napisałam/patronowałam/zrealizowałam:

RECENZJE/OMÓWIENIA NA ŻYCZENIE:

RECENZJE/OMÓWIENIA:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s